Newsy

GP Kanady: Wyścig tuż tuż… kolejna batalia liderów?

Zbliża się wyścig w Kanadzie, który odbędzie się już w tą niedziele o 20:30. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na kolejną batalię pomiędzy RBK i KIMIZEM. Czy czeka nas kolejna dominacja tych dwóch panów? Zapraszam do analizy!

Start 20:30

Tym razem charakterystyka toru będzie bardziej przyjazna, ponieważ nie jest to tor uliczny tak jak w Monako. Patrząc przez pryzmat ostatniego wyścigu liczymy, że ten będzie bardziej wyrównany. Dlaczego? Tor wybacza błędy i pozostawia więcej miejsca na walkę jak i łatwiejsze wyprzedzanie. Więc nie powinno dochodzić do sytuacji taki jak w Monako gdzie jeden błąd psuł wyścig kierowcy. Gorąco zapraszamy na 20:30!

GP Kanady

Tor zlokalizowany w Montrealu ma charakterystykę pozwalającą wykazać się kierowcom w szybkich zakrętach i silnikowi na wielu krótszych bądź dłuższych prostych. Najwolniejszy pierwszy sektor składa się z sekcji wolnych zakrętów, natomiast drugi to już szybkie łuki i dojazd do nawrotu. Ostatni sektor skalda się z wyjścia na długą prostą zakończoną szykaną z ścianą mistrzów i zaraz po niej prostą start/meta. Wydaje się iż jedynym miejscem na wyraźny błąd jest właśnie ostatnia sekcja zakrętów nr 13 i 14, dlatego liczymy na zaciętą rywalizacje!

Podsumowanie

Wygląda na to, że kierowcy powinni być bardzo blisko siebie zwłaszcza czołówka o ile nikt nie popełni błędu. Liczę na to, że tym razem ujrzymy nowego zwycięzcę. A wy jak myślicie? Kto wygra? Zapraszamy GP Kanady.

 

Dołącz do nas:

Facebook

Discord

Grupa